سلام ، به آسایش 24 خوش آمدید.

آیا به یک Boxspring نیاز دارید؟

آیا به یک Boxspring نیاز دارید؟

این یک س enoughال کافی ساده است: آیا به یک جعبه با تشک نیاز دارید؟ با این همه پیشرفت در تکنولوژی تشک ، آیا واقعاً هنوز هم لازم است از یک فنر تشک استفاده شود؟

جواب کوتاه؟ شاید. اینکه شما به یک جعبه جعبه احتیاج خواهید داشت یا نه به ضمانت تشک و نوع قاب تخت یا پایه شما بستگی دارد.

بنابراین چگونه می توانید بفهمید چه زمانی به یک شاخه جعبه احتیاج دارید و چه زمانی می توانید بدون آن کار کنید؟ این راهنما تجزیه و تحلیل می کند که چرا به یک گلدان جعبه ای احتیاج دارید ، چه زمانی باید بدانید که آیا به یک گلدان دیگر احتیاج دارید و گزینه های جایگزین جعبه جعبه.

چرا به یک شاخه جعبه احتیاج دارید؟
فنرهای جعبه ای در خدمت دو عملکرد اساسی ، اما مهم هستند.

پایه – آنها یک پایه محکم و پایدار برای تشک شما ایجاد می کنند. این امر با کاهش ضربه ، ساییدگی و پارگی به افزایش طول عمر تشک شما کمک می کند.
افزایش قد – آنها تشک را از زمین بلند می کنند. این به سادگی کمک می کند تا ورود و خروج از رختخواب راحت تر شود.
فنر جعبه ای آمریکا
فنر جعبه ای آمریکا
Spring Box Spring پایه های چوبی طبیعی را ارائه می دهد که مستقیماً به درب شما حمل می شود. برای رفتن به سایت آنها و کسب اطلاعات بیشتر روی پیوند کلیک کنید!

قیمت ها را اینجا بررسی کنید
همچنین لازم به ذکر است که برخی از ضمانت های تشک شما را ملزم به استفاده از تشک روی یک جعبه یا تختخواب سکو می کنند. در صورت عدم انجام این کار ، این امر می تواند ضمانت شما را باطل کند. قبل از تصمیم گیری در مورد پایه و پایه خود و یا جعبه ، حتما جزئیات ضمانت خود را تأیید کنید.

Do you need a boxspring?

چه زمانی به یک شاخه جعبه احتیاج دارید؟
بیشتر تشک های سنتی داخلی همیشه برای حفظ پشتیبانی خود به یک گلدان جعبه احتیاج داشتند اما امروز لزوماً اینطور نیست. در اینجا چند سناریو از انواع قاب های مختلف تختخواب با تجزیه و تحلیل اینکه آیا احتمالاً به یک جعبه جعبه احتیاج دارد یا خیر ، آورده شده است.

قاب فلزی تاشو
با یک قاب فلزی تاشو ، شما به یک جعبه جعبه احتیاج دارید. از آنجا که هیچ حمایتی از تشک فراتر از محدوده محیط وجود ندارد ، بدون یک شاخه جعبه ، تشک شما پشتیبانی کافی نخواهد داشت ، البته لازم به ذکر است که به احتمال زیاد ضمانت نامه را باطل نمی کند.

مثال – قاب تختخواب پشتیبانی کننده 9 پا Zinus Compack

Collapsable Frame

قاب تخت فلزی تقویت شده
بیشتر پشتیبانی می کند که یک قاب فلزی تاشو ، یک قاب فلزی تقویت شده به طور کلی به یک شاخه جعبه احتیاج ندارد. پشتیبانی های اضافی فلزی در سراسر قاب به توزیع یکنواخت وزن در کل قاب کمک می کند. این افتادگی یا ساییدگی ناهموار تشک را محدود می کند و اساساً همان پایه حمایتی را ارائه می دهد که یک محصول سنتی جعبه ارائه می دهد.

مثال – قاب تخت بنفش و Zinus Smartbase

Metal frame with support wire

این نگاه را دوست دارید؟ بررسی من در مورد قاب تختخواب بنفش را بخوانید

قاب بستر سکو – جامد
تختخواب های سکو از سطح جامد استفاده می کنند ، بنابراین شما به یک گلدان جعبه ای احتیاج ندارید. این سطح جامد با فراهم آوردن یک سکوی پایدار همان هدف بهار جعبه را محقق می کند.

Solid platform

به طور کلی ، تختخواب های سکو کمتر از یک تشک سنتی با یک گلدان جعبه ای هستند ، که می تواند زیبایی شناسی مطلوب و مدرنی باشد که ممکن است بخواهید برای اتاق خواب خود به دست آورید. با این حال ، برای خواب سالمندان یا کسانی که از کمر ، مفصل ران یا درد مفصل رنج می برند ، ورود و خروج از تختخواب کم تخت ممکن است دشوارتر باشد.

فنر جعبه ای آمریکا
فنر جعبه ای آمریکا
Spring Box Spring پایه های چوبی طبیعی را ارائه می دهد که مستقیماً به درب شما حمل می شود. برای رفتن به سایت آنها و کسب اطلاعات بیشتر روی پیوند کلیک کنید!

قیمت ها را اینجا بررسی کنید
قاب تخت بسترهای نرم افزاری – اسکلت
برخی از تختخوابهای سکویی تغییر کمی در تختخوابهای سکوهای سنتی دارند. اینها به جای پایه محکم از اسلات برای پشتیبانی استفاده می کنند. تا زمانی که اسکلت ها به اندازه کافی به هم نزدیک باشند تا بتوانند ضمانت تشک را برآورده کنند ، این قاب نیز به یک شاخه جعبه احتیاج ندارد.

مثال – قاب اسلایو Zinus Modern Studio و بنیاد Forever

Slat platform

به عنوان یک قاعده کلی ، اسلت ها نباید جدا از یکدیگر بیش از 4 “باشند. این لت ها می توانند به صورت خمیده یا مستقیم باشند و در چوب ، فلز ، پلاستیک یا حتی مواد کامپوزیتی موجود هستند. اسکلت های فلزی در این نوع قاب ها قوی ترین هستند زیرا از یک تکیه گاه سخت تر برخوردار می شوند. سرانجام ، شکاف ملافه در ضمانت های تشک معمولاً نشان داده می شود. اطمینان حاصل کنید که شکاف های تخته سنگ شما متناسب با ضمانت تشک شماست.

این نگاه را دوست دارید؟ بررسی بنیاد eLuxury ما را برای این نوع فریم ها بررسی کنید.

تختخواب Sleepopolis را می خواهید؟ من از یک فریم پلت فرم واردات از کپنهاگ استفاده می کنم ساده ، اما بسیار محکم و خوش ساخت است.

توجه: اگر جستجوی یک تخت جدید را شروع می کنید ، مسابقه تشک ما را انتخاب کنید!

قاب تخت خواب قابل تنظیم
– اگر فونداسیون قابل تنظیم داشته باشید ، نیازی به یک شاخه جعبه نخواهید داشت. پایه های قابل تنظیم به تشک اجازه می دهد تا ارتفاع و زاویه را تغییر دهد و باعث کاهش فشار در پشت ، اندام های داخلی و تنفس شود. یک نکته قابل توجه: پایه های قابل تنظیم نمی توانند از بیشتر تشک های داخلی پشتیبانی کنند.

مثال – پایه تخت خواب قابل تنظیم با مارک های کلاسیک

Adjustable base

با وجود اینکه آیا این نوع قاب ها به یک جعبه جعبه ای برای پشتیبانی نیاز دارند یا نه ، می توانید یک جعبه جعبه به هر یک از این پایه ها اضافه کنید (به استثنای پایه قابل تنظیم). برخی از خواب ها ترجیح می دهند قد بلندی که یک شاخه جعبه ایجاد می کند یا ظاهری سنتی تر دوست دارند.

Boxspring در مقابل بنیاد: تفاوت چیست؟
گاهی اوقات ، مردم از اصطلاح “boxspring” استفاده می کنند و بار دیگر این یک “پایه” است. بنابراین تفاوت چیست؟ اساساً ، در بازار امروز یک جعبه و بنیاد همان چیز هستند. در اصل ، فنرهای جعبه ای با فنرهای واقعی موجود در داخل قاب چوبی (جعبه) ساخته می شدند.

Boxspring

تولیدکنندگان مدرن روش های کارآمدتری را برای ایجاد بهارهای سبک ، حمایتی و بدون فنر پیدا کرده اند – سلام بر پایه ها.

مثال – کلاسیک مارک های کلاسیک و جعبه هوشمند با مشخصات بالا Zinus

Foundation

کلمات “boxspring” و “Foundation” معمولاً می توانند به جای یکدیگر استفاده شوند ، با این فرض که در واقع از هیچ فنری استفاده نشده باشد. در مواردی که از شاخه boxs رد می شوید ، قاب تخت خواب شما در واقع پایه و اساس شما می شود زیرا همان پشتیبانی را دارد.

آیا می توانید تشک را روی زمین قرار دهید؟
مطمئناً می توانید در بسیاری از شرایط ، هیچ اثر منفی قابل توجهی نخواهد داشت. با این حال ، قرار دادن تشک به طور مستقیم روی زمین می تواند منجر به موارد زیر باشد:

کاهش جریان هوا – از آنجا که تشک به طور مستقیم بر روی زمین قرار دارد ، نمی تواند هوا را به راحتی و به راحتی در یک تکه جعبه یا تخت سکوی خارج کند.
بهداشت کمتر – هر آنچه که روی زمین قرار می گیرد اکنون می تواند راحت تر روی تشک شما قرار گیرد. این شامل آلودگی ، گرد و غبار ، مواد حساسیت زا یا حتی ساس یا کنه می باشد.
دشوارتر می توانید از پشت بلند شوید – اگر پیر هستید یا در غیر این صورت در سوار شدن و خارج شدن از تخت مشکل دارید ، داشتن یک تخت روی زمین می تواند ورود و خروج از رختخواب را دشوارتر کند.
ضمانت خود را باطل کنید – برخی ضمانت های تشک حکم می کند که تشک باید روی یک جعبه یا تخت سکو باشد. اگر می خواهید محافظت کنید ، حتماً شرایط گارانتی را دوباره بررسی کنید.
بزرگترین خطر قرار دادن تشک روی زمین کپک زدن است. اگر در یک محیط مرطوب یا مرطوب زندگی می کنید ، کپک می تواند یک مسئله جدی باشد و یک تشک را خراب کند. برای کاهش خطر ابتلا به کپک ، در نظر گرفتن یک محوطه تشک برای محافظت از سرمایه گذاری خود.

فنر جعبه ای آمریکا
فنر جعبه ای آمریکا
Spring Box Spring پایه های چوبی طبیعی را ارائه می دهد که مستقیماً به درب شما حمل می شود. برای رفتن به سایت آنها و کسب اطلاعات بیشتر روی پیوند کلیک کنید!

قیمت ها را اینجا بررسی کنید

گزینه های Boxspring
اگر از طرفداران سنتی boxspring نیستید ، ممکن است بخواهید یکی از گزینه های جایگزین boxspring زیر را در نظر بگیرید.

فونداسیون کم نمای
از نظر عملکردی ، یک جعبه کوچک نمایه دقیقاً مانند یک بوکسور سنتی عمل می کند. با این حال ، قد آن تقریباً نیمی از یک گلدان جعبه سنتی است.

به عنوان مثال – جعبه های زینوس 4 ″ کم مشخصات و Classic Brands 4 ″ کم چشمان

Low profile boxspring

این می تواند به شما این امکان را بدهد که همچنان از مزایای یک محصول معمولی جعبه ، با طراحی و سبک بسیار زیبا برخوردار شوید. همچنین این یک حد وسط خوب بین تختخوابهای کم سکو و بهارهای سنتی جعبه است.

تخته بانکی
تخته Bunkie یک ورق نازک از یک سطح جامد (معمولاً تخته سه لا) است که بین تشک و قاب تخت شما قرار دارد. این یک پایه محکم مانند تخت سکو فراهم می کند و نیاز به یک جعبه جعبه را از بین می برد.

مثال – تابلو bunkie استیل خواب

Bunkie board

تشک روی زمین
اگر ظاهر پایین را می پسندید و نگران ابطال ضمانت تشک خود نیستید ، قرار دادن تشک روی زمین گزینه دیگری است. ممکن است بخواهید یک نوع حصیر برای قرار دادن آن تهیه کنید ، زیرا این امر به شما کمک می کند تا کمی تمیزتر باشد.

خلاصه
به طور کلی موارد زیادی وجود دارد که می توانید از بهار جعبه چشم پوشی کنید و تشک خود را مستقیماً روی پایه قرار دهید. اگر توجه نکنید که سیاست های هر شرکت تشک چیست ، ضمانت های تشک را می توان باطل کرد.

به طور کلی پرش از جعبه جعبه یا رفتن با یک گزینه کم نظیر و نازک ، می تواند یک طراحی زیبا تر به تختخواب شما بدهد بدون اینکه هیچ حمایتی را که یک محصول سنتی جعبه ایجاد می کند ، از بین ببرد.

سالات متداول
بهار باکس چه می کند؟
دو عملکرد اصلی یک جعبه برای تشک وجود دارد. اولین مورد ایجاد یک پایه محکم است که می تواند به افزایش عمر تشک شما کمک کند. مورد دوم افزودن قد است که می تواند ورود و خروج از رختخواب را آسان کند.

اگر تشکی به فنر جعبه احتیاج ندارد آیا می توانم آن را روی زمین بگذارم؟
برای بسیاری از تشک ها قرار دادن تشک روی زمین کاملاً مناسب است. در هنگام انجام این کار مواردی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید از جمله کاهش جریان هوا برای تشک ، موارد بهداشتی مانند کپک و گرد و غبار ، مشکل در داخل و خارج شدن از رختخواب و همچنین می تواند ضمانت تشک را باطل کند.

آیا گزینه های جایگزینی برای جعبه های سنتی جعبه وجود دارد؟
بله ، گزینه های بسیار خوبی برای یک محصول سنتی جعبه وجود دارد. فونداسیون کم نمای می تواند پشتیبانی مورد نیاز را فراهم کند در حالی که فقط نیمی از یک گلدان جعبه سنتی ارتفاع دارد. گزینه دیگر تخته بانکی است که به طور کلی یک تخته سه لا است که به عنوان پایه عمل می کند.

چگونه می توان فهمید که برای تشک خود به یک گلدان جعبه ای احتیاج دارم؟
گارانتی همراه تشک را حتماً بررسی کنید. با این کار مشخص می شود که آیا یکی از آنها تحت گارانتی مورد نیاز است یا بهترین پیشنهاد تولید کننده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.