سلام ، به آسایش 24 خوش آمدید.

بالش مناسب شما چیست؟ در اینجا نحوه انتخاب وجود دارد

بالش مناسب شما چیست؟ در اینجا نحوه انتخاب وجود دارد

اگر حتی ده دقیقه وقت خود را صرف جستجوی یک بالش جدید در اینترنت کرده اید ، احتمالاً متوجه شده اید که موارد زیادی برای انتخاب وجود دارد. بنابراین … چگونه شما باید بدانید که بالش مناسب شماست؟ خوب ، به من اجازه دهید تا روند شخصی خود را در انتخاب بالشی که باعث حفظ وضعیت بدن شما می شود و همچنین تمام نیازهای منحصر به فرد خواب شما را برآورده سازم ، انجام دهم.

برخی از شما ممکن است مرور من در مورد بالش Leesa Hybrid را بخاطر بسپارید ، اما اگر اینگونه نیست ، نگران نباشید! برای این نمایش ، من از Leesa Hybrid (در کنار سایر لوازم خواب) استفاده خواهم کرد تا بتوانید درک بهتری از نوع بالش مناسب شما داشته باشید. بیایید نحوه انتخاب بالش مناسب را بیاموزیم!

بالش ترکیبی Leesa
بالش ترکیبی Leesa
روکش این بالش ملافه است و در داخل هر جیب لحافی یک جایگزین کرکی وجود دارد و به کلاهبرداری Leesa Hybrid احساسی کلاسیک مانند ابر می دهد. از این لینک استفاده کنید تا 15٪ در خریدهای Leesa خود صرفه جویی کنید!

قیمت ها را اینجا بررسی کنید

چگونه بالش عالی را انتخاب کنم؟
خوب ، بیایید از مربع اول شروع کنیم. در پایان روز ، مهمترین کار بالش شما پشتیبانی از شما در حالت خوابیدن است ، در تمام طول شب. و وقتی می گویم “حمایت” ، منظورم فقط این نیست که احساس نرم و دنج بودن می کند. بالش مناسب باید سر ، گردن و ستون فقرات شما را حفظ کند ، همه در یک راستای خنثی قرار بگیرند و از انحنای طبیعی ستون فقرات پشتیبانی کنند. نگه داشتن ستون فقرات خنثی نه تنها درد گردن را تسکین می دهد ، بلکه فشار را در کل بدن کاهش می دهد.

نکته حرفه ای: اگر دقیقاً مطمئن نیستید که چگونه بفهمید ستون فقرات در یک راستا قرار دارد یا خیر ، بررسی کنید که گوش های شما با شانه ها مطابقت داشته باشد و چانه شما با جناغ مطابقت داشته باشد.

How to choose the right pillow

نحوه انتخاب بالش مناسب

اکنون ، این قسمت مشکل است: هر وضعیت خواب برای حفظ سلامت بدن به نوع بالش دیگری نیاز دارد. اما قبل از اینکه به شما بگویم دقیقاً هر سبک از خواب ها به دنبال چه چیزی هستند ، قسمت جالب خرید بالش را فراموش نکنید! هنگامی که نیازهای بدن خود را تأمین کردید و بالشی پیدا کردید که از یک ستون فقرات خنثی پشتیبانی می کند ، می توانید در تمام جزئیات کوچک که خواسته های شما را برآورده می کند ، فرو بروید. به هر حال ، صدها بالش در آنجا وجود دارد ، بنابراین ممکن است کسی را که کاملا برای شما مناسب است پیدا کنید.

می بینید که وضعیت خواب شما تنها بازتاب عادت های خواب آلودگی شما است و هنگام شکار بالش کامل خود موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، خوابهای گرم ، طرفداران کف حافظه ، افراد سازگار با محیط زیست و دوستداران لاتکس احتمالاً انواع خاصی از بالش را می خواهند تا بتوانند تنظیمات شخصی خود را مطابقت دهند. به یاد داشته باشید: بالش شما باید همیشه از یک وضعیت سالم پشتیبانی کند ، اما باید با تمام خود شما نیز سازگار باشد.

با این اوصاف ، من می خواهم برخی از این “خواسته ها” را با سبک های مختلف خواب ترکیب کنم. به این ترتیب می توانید دقیقاً بفهمید که چگونه ستون فقرات خنثی را در هر وضعیت خوابیده نگه دارید و سپس ویژگی های خاصی را که دوست دارید بالش شما داشته باشد انتخاب و انتخاب کنید!

انتخاب بالش مناسب برای خوابان پشت

Relaxing on a pillow

نیاز دارد
به منظور حفظ وضعیت بدنی بدن ، خواب آورهای عقب به چیزی که من از آن به عنوان “بالش متوسط ​​خوشحال” یاد می کنم ، احتیاج دارند ، به این معنی که یک زیرانداز متوسط ​​و یک استحکام متوسط ​​دارد. بعلاوه ، خواب آورها ممکن است دریابند که بالشهای پر از مواد سازگار با فشار (به عنوان مثال حافظه فوم) ، به ویژه مفید هستند.

ممکن است اکنون از خود بپرسید ، “اما چرا تختخواب های عقب به بالشی با زیرانداز و محکم متوسط ​​احتیاج دارند؟” خوب ، خوشحالم که شما سال کردید. بیایید نگاهی دقیق تر بیندازیم:

Medium Loft – یک انبار متوسط ​​به شما کمک می کند فشار گردن و شانه های شما را کاهش دهد و با ایجاد یک بافر نرم و خوب بین شما و تشک شما ، از بین می برد. اگر بالش شما خیلی بلند باشد ، سرتان به سمت بالا جرقه می خورد (یا گردن من!). اگر به اندازه کافی بلند نباشد ، تقریباً روی تشک خود صاف خوابیده اید (خوب این راحت نیست.)
سفتی متوسط ​​- سفتی متوسط ​​باعث می شود تا سر شما به اندازه کافی پشتیبانی شود تا با ستون فقرات هم تراز شود و اطمینان حاصل کند که بالش در طول شب صاف نمی شود. اگر بالش شما خیلی نرم است ، احتمال دارد زیر وزن سر شما شکل خود را از دست بدهد.
مطابقت با فشار – موادی كه برای تطابق كامل با فشار طراحی شده اند می توانند باعث شوند كه سر به راحتی مهار شود و در راستای خنثی با گردن نگه داشته شود. علاوه بر این ، بالشهایی که دارای یک روکش متحرک هستند (مانند آنچه در بالش ترکیبی Leesa مشاهده می کنیم) یک بالشتک اضافی ارائه می دهند که می توانید بر روی آن به شقیقه های خود استراحت دهید (بسیاری از خوابانهای پشت خوابیده و سرشان را به یک طرف متمایل می خوابند).
راهنمای بالش خواب

Back Sleepers Pillow Guide

اکنون که درباره ساخت ایده آل بالش خواب پشتی اطلاعات بیشتری کسب کردیم ، بیایید نگاهی به برخی از ویژگی های خاص بیندازیم که ممکن است سفر شما به سرزمین رویایی را آسان کند. بخاطر بسپارید: این ویژگی ها اجباری نیستند (و فقط مربوط به خواب پشت نیستند) ، اما هرچه اطلاعات بیشتری در مورد دنیای لوازم جانبی داشته باشید ، از تجهیزات بهتری برخوردار خواهید بود تا کاملاً مناسب باشید.

می خواهد
پشتیبانی قابل تنظیم – مارک های تختخوابی به طور فزاینده ای بالش هایی را طراحی می کنند که خواب ها می توانند برای رفع نیازهای خاص خود سفارشی کنند. به عنوان مثال ، بالش هیبریدی Leesa دارای یک درج میانی قابل جابجایی است ، که به شما امکان می دهد با بالا و محکم بودن تجربه کنید. علاوه بر این ، بسیاری از بالش ها پرهای قابل تنظیم را ارائه می دهند ، به این معنی که می توانید پارچه پوشش را از حالت فشرده خارج کرده و مواد داخلی را دستکاری کنید تا زمانی که احساس و پشتیبانی مناسب برای بدن خود را پیدا کنید. این امر به ویژه برای خوابهای ترکیبی یا افرادی که هنوز می فهمند سبک کامل خواب آنها چیست ، بسیار مفید است.
ویژگی های خنک کننده – خوابان گرم باید بدنبال بالش هایی با خاصیت خنک کنندگی باشند. به عنوان مثال ، Leesa Hybrid دارای یک پد ژل خنک کننده در یک طرف بالش است و آن طرف را تا شب خنک نگه می دارد. در همین حال ، خوابندگانی که می خواهند کل بالش آنها ترد شود ، باید بالش هایی با نخ خنک یا مواد تغییر فاز بافته شده در پارچه را هدف قرار دهند. مواد تغییر فاز ، بخصوص به گونه ای طراحی شده اند که بالش شما را در یخچال احساس کند – در صورت لمس بسیار خنک است.
پشتیبانی Bouncy – نکته دیگری که باید به آن فکر کنید نوع پشتیبانی شما از بالش شماست. بعضی از افراد غرق شدن آهسته در بالش خود را دوست ندارند و ممکن است به نوعی گرفتار کف سازگار با بدن شوند. بنابراین ، اگر احساس سبکتر و واکنش تند به فشار را ترجیح می دهید ، بالش های پر از لاتکس Dunlop یا Talalay را هدف بگیرید. این مواد پشتیبانی شناور ، فنری را فراهم می کنند.
در حال حاضر شما باید فکر کنید ، “واو ، من نمی دانستم بالش من می تواند همه آن کارها را انجام دهد!” خوب ، به خواندن ادامه دهید زیرا خواب های کناری بعدی قرار دارند.

انتخاب بالش مناسب برای خواب های جانبی

Side sleeping on a pillow

نیاز دارد
برای حفظ ستون فقرات خنثی و وضعیت بدنی ، خوابان های جانبی به بالشی با زیر شیروانی بلند و تکیه گاه محکم تر نیاز دارند. ممكن است خواب آورهای جانبی متوجه شوند كه مواد قابل انعطاف مانند كاپوك یا مواد قابل شكل مانند رو به پایین برای موقعیت جانبی بسیار مفید هستند. به همین دلیل است:

High Loft – مهمتر از همه ، بالشی با نیمرخ بلندتر سر شما را بالا می برد به طوری که در ستون فقرات با ستون فقرات قرار گیرد. علاوه بر این ، یک بالش بلند فشار شانه شما را برطرف می کند و مطمئن شوید که وزن بدن شما را تحمل نمی کند. اگر هرگز احساس کردید که شانه شما به طور عمیقی در تشک خود فرو رفته است ، ممکن است بالش شما به اندازه کافی بلند نباشد.
پشتیبانی محکم – بالشهایی با سطح متوسط ​​یا محکم پشتیبانی می توانند سر و گردن شما را در راستای ستون فقرات در طول شب نگه دارند. اگر بالش شما خیلی نرم باشد ، در طول 40 چشمک شما به تدریج سر شما فرو می رود و ستون فقرات خود را از حالت خنثی خارج می کند (سلام ، گردن سفت).
کرکی و شکل پذیر – بالش های نرم تر ممکن است عادت کنند ، بنابراین پیشنهاد می کنم به دنبال مواد قابل انعطاف مانند Kapok ، down یا down-alternative باشید. این مواد به خودی خود بسیار نرم هستند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که بالش شما به اندازه کافی پر شده است و اتاق بالا نیز بلند است. اما یافتن بالشی که بتوان آن را در یک زیرانداز بالاتر قرار داد ، اغلب برای خواب های کناری با شانه های پهن تر مفید است. همچنین ، بالش هایی که به راحتی شکل می گیرند به شما امکان می دهند در آغوش دنج به یک بازو در زیر بالش برسید ، که برای بسیاری از خوابهای جانبی حرکت خوبی است.

Side Sleepers Pillow Guide

حال ، اگر می خواهید طیف گسترده ای از گزینه های بالش را بررسی کنید ، بهترین بالش های مخصوص خواب های جانبی را در لیست من ببینید. در همین حال ، بیایید به برخی از خواسته های اضافی لوازم جانبی برویم.

می خواهد
رطوبت – فقط به این دلیل که بالش به گونه ای طراحی شده است که خنک کننده باشد ، لزوماً به معنای رطوبت ساز بودن آن نیز نیست. بنابراین ، اگر در دوران یائسگی یا مستعد عرق شب هستید ، بهتر است پارچه هایی را جذب کنید که به طور طبیعی جاذب باشند. پلی استر ، تنسل و بامبو همه نمونه های خوبی از موادی هستند که برای لمس خنک طراحی نشده اند … اما در هنگام خواب رطوبت را از بین می برند.
طبیعی و ارگانیک – اگر پوست حساسی دارید یا مستعد شکستن هستید ، چسبیدن به بالش های ساخته شده از مواد طبیعی می تواند راهی برای این کار باشد. پنبه ارگانیک ، الیاف سلولزی و لاتکس طبیعی همه گزینه های خوبی برای افرادی هستند که به دنبال مواد ارگانیک و ضد آلرژی هستند. و به یاد داشته باشید: شما مجبور نیستید بین پارچه روکش و پر کننده داخلی یکی را انتخاب کنید. بسیاری از مارک های ملافه تخت خواب وجود دارد که به طور انحصاری از مواد طبیعی برای ساخت لوازم جانبی خواب آن استفاده می کنند.
فوم قابل تنفس – به همین دلیل محبوبیت کف حافظه وجود دارد – بسیاری از افراد خواب کننده نمی توانند از آن غرق عمیق و پاسخ آهسته به فشار سیر شوند. با این حال ، چیزی که خواب آورها همیشه در مورد کف حافظه دوست ندارند این است که گرما را به دام می اندازد. چگونه این را اصلاح کنیم؟ بیشتر به دنبال بالش هایی باشید که با کف حافظه خرد شده پر شده باشند تا یک قطعه کف جامد. ریزه های جداگانه و به اندازه ذرت بو داده می توانند آزادانه در داخل بالش حرکت کنند و امکان تنفس بهتر را فراهم کنند. به این ترتیب ، بالش گرمای بدن شما را از بین می برد ، و شما هنوز هم از آن حس حافظه کلاسیک لذت می برید.
حالا ما می دانیم که خوابهای پشت و کنار در بالش به دنبال چه چیزهایی هستند ، اما آیا می دانید بسیاری از خوابها بین این دو موقعیت به عقب و جلو می روند؟ اگر شما یک رختخواب ترکیبی و پشتی هستید ، حتماً بهترین بالشهای خواب تخت خواب را بررسی کنید. اما در اینجا یک نکته وجود دارد: خوابهای ترکیبی باید بالشهایی را هدف قرار دهند که دارای پرهای قابل تنظیم هستند. با این روش می توانید بالش خود را شخصی سازی کنید تا بیشتر در موقعیت هایی قرار گیرد که می خوابید.

انتخاب بالش مناسب برای خوابان های معده

Stomach sleeping on a pillow

نیاز دارد
وقتی صحبت از خوابیدن در معده می شود ، یافتن بالش مناسب می تواند کمی مشکل باشد. در حقیقت ، برخی از متخصصان پیشنهاد می کنند که از موقعیت مستعد اجتناب کنید ، زیرا تمایل دارد که ستون فقرات گردنی فوقانی را در چرخش یا گسترش در محدوده انتهایی قرار دهد. اساساً ، این بدان معناست که شما بیشتر در معرض فشار قرار گرفتن گردن و فشار آوردن به کمر یا شکم خود هستید. (1)

همانطور که گفته شد ، من با دکتر کیت پورباگ ، متخصص طب فیزیکی از شبکه متخصص Sleepopolis مشورت کردم ، و او به من گفت که “برای کاهش خطر خوابیدن معده برای درد مفصلی در شانه یا ستون فقرات ، بهترین گزینه استفاده از پشتیبانی مناسب از بالش است. ” و دقیقاً پشتیبانی از بالش مناسب برای خوابان های معده چیست؟ خوب ، بیایید بررسی کنیم:

Loft Low – به منظور حفظ هماهنگی خنثی ستون فقرات ، خوابان های معده به بالشی با زیرانداز کم (دو اینچ یا کوتاه تر) نیاز دارند. اگر زیرانداز بالش شما حتی کمی بلند باشد ، سر شما به سمت بالا میل می شود و تمام وضعیت بدن شما از لرزش خارج می شود. به یاد داشته باشید: بالش شما باید از منحنی C طبیعی ستون فقرات پشتیبانی کند.
ساپورت نرم – بالشهایی که دارای ساپورت نرم هستند می توانند یک بافر محکم بین شما و تشک شما ایجاد کنند ، اما همچنین اطمینان حاصل می کنند که سر شما بیش از حد بلند نشده است. هرچه بالش سفت و محکم باشد ، به احتمال زیاد گردن شما از هم راستایی با ستون فقرات خارج می شود (و این زمانی است که درد ایجاد می شود).
پرشدگی قابل تراکم – بالشهایی که با پر یا جایگزین پایین پر می شوند برای خواب آورهای معده ایده آل هستند. چرا؟ خوب ، این مواد به راحتی در یک زیر شیروانی فوق العاده کم فشرده می شوند. آنها همچنین بسیار شکل پذیر هستند ، که به خوبی به خواب خوابان معده خوش می آید که دوست دارند زیر بالش را بغل کنند و نه اینکه دستان خود را در کنار خود قرار دهند. یافتن بالش با یک پر کننده قابل تنظیم نیز یک امتیاز است ، زیرا می توانید انبار را به اندازه نیاز کاهش دهید.

Stomach Sleepers Pillow Guide

اگر خواب شکم هستید و مطمئن نیستید که از پشتیبانی مناسب برخوردار هستید ، بهترین بالش های خواب آور معده را در من ببینید. اما قبل از انجام این کار ، بیایید برخی از ویژگی های دیگری را که ممکن است از بالش خود بخواهید ، بررسی کنیم.

می خواهد
اولویت روبالشی – به منظور حمایت از برخی موقعیت ها یا انواع بدن ، بالش ها اغلب می توانند به صورت مبهم و یا دارای خطوط عمیق باشند. متأسفانه ، این برای افرادی که می خواهند بالش خود را با روبالشتی بپوشند ایده آل نیست. اگر شمهای ابریشمی و تزئینی دارید که مشتاق استفاده از آنها هستید ، بالشی را هدف قرار دهید که شکل “سنتی” را تبلیغ کند. برعکس ، اگر نمی خواهید با یک روبالشتی اذیت شوید ، با پارچه های روکش که به دلیل ماهیت صاف و ضد حساسیت خود معروف هستند (مانند Tencel یا پنبه ارگانیک) همراه شوید.
محصولات حیوانی وجود ندارد – همانطور که گفتم ، پایین برای خوابان معده ایده آل است زیرا شکل پذیر است و به راحتی در یک انبار بسیار کم فشرده می شود. با این حال ، همه نمی خواهند روی محصولات حیوانی بخوابند. بنابراین چه کاری باید انجام شود؟ خوب ، گزینه های پایین مانند الیاف پلی ژل یا ریز انکار کننده احساس فروپاشی می کنند ، اما هیچ حیوانی در ساخت این مواد مزاحم نیست. این همچنین برای افرادی که مراقبت از شستشوی آسان را در اولویت قرار می دهند یک جایزه است ، زیرا بالشهای جایگزین معمولاً قابل شستشو در ماشین هستند (در حالی که کف معمولاً باید در محل تمیز شود).
نام تجاری با شعور اجتماعی – آیا می خواهید بالش شما چیزی بیش از خواب خوب داشته باشد؟ مارک های ملافه ای را که در برنامه های تأثیر اجتماعی دخیل هستند جستجو کنید. به عنوان مثال ، لیزا تشک و ملافه را به پناهگاه های محلی مسکن اهدا می کند و به ازای هر تشک فروخته شده یک درخت می کارد. اما آنها فقط اینها نیستند. کمی تحقیق کنید ، متوجه خواهید شد که بسیاری از مارک های تختخواب در اقدامات خیرخواهانه نقش دارند.

Stacked pillows

افکار نهایی
چه می توانم بگویم ، مردم؟ بله ، یک اقیانوس بالش به ظاهر بی پایان وجود دارد ، اما این می تواند چیز خوبی باشد (اگر می دانید به دنبال چه چیزی باشید). و سلام ، حالا شما می دانید که چه چیزی را جستجو کنید! فقط به یاد داشته باشید که حفظ وضعیت خواب سالم مهمترین چیز است و پس از انجام این کار ، می توانید سایر مواردی را که می خواهید بالش شما انجام دهد ، کشف کنید. بنابراین ، بروید ، خوب بخوابید ، و اگر هرگز احساس می کنید در دنیای گسترده ملافه ها گم شده اید ، Sleepopolis برای راهنمایی شما اینجا خواهد بود.

سالات متداول
چگونه می توان مطمئن شد که از بالش مناسب استفاده می کنم؟
هنگام انتخاب بالش موارد زیر را به خاطر بسپارید: بالش مناسب باید سر ، گردن و ستون فقرات را حفظ کند ، همه در یک راستا قرار بگیرند و از انحنای طبیعی ستون فقرات پشتیبانی کنند.

اگر خواب عقب هستید بهترین نوع بالش برای استفاده چیست؟
خواب های پشتی باید به دنبال بالش “متوسط” باشند ، به این معنی که دارای یک انبار متوسط ​​و استحکام متوسط ​​است. بالش ساخته شده از موادی که مطابق با فشار هستند بهترین مانند کف حافظه است.

 

 

بهترین نوع بالش برای خواب پهلو چیست؟
خواب های کناری به بالش هایی با زیرانداز بلند و تکیه گاه محکم تر نیاز دارند. بالش ساخته شده از موادی که می توانند مانند پایین کرک شوند نیز توصیه می شود.

 

 

بهترین نوع بالش برای خوابان معده کدام است؟
برخی از متخصصان توصیه می کنند که از خوابیدن معده به طور کامل خودداری کنید ، زیرا تمایل دارد که ستون فقرات گردنی فوقانی را در حین چرخش یا گسترش آن قرار دهید. با این حال ، برای افراد معده خواب که به هیچ وجه نمی توانند بخوابند ، توصیه می شود بالشی با زیرانداز کم ، ساپورت نرم و پر کننده قابل فشردگی مانند پر یا جایگزین پایین پیدا کنید

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.