سلام ، به آسایش 24 خوش آمدید.

بهترین مکان برای خرید تشک

بهترین مکان برای خرید تشک

برای بسیاری از خواب ها ، آن لحظه وقتی روزی می رسد که شما فقط می دانید به تشک نیاز دارید. حتی ممکن است بدانید که چه نوعی را می خواهید ، اما بهترین مکان برای خرید تشک کجاست؟ دانستن اینکه به دنبال چه چیزی می گردید می تواند یکی از سخت ترین تجربه های خرید تشک باشد.

این راهنما بهترین مکان ها برای خرید تشک را خراب می کند و مزایا و معایب هر مکان را توضیح می دهد. دانستن اینکه از کجا تشک بخرید ، خرید تشک را پیچیده تر و مستقیم تر می کند ، باعث می شود شما زودتر به داخل و خارج بروید – و دوباره به رختخواب برگردید.

sleepopolis tip for saving money

به طور کلی بهترین مکان ها برای خرید تشک را می توان به دو دسته بزرگ تقسیم کرد: آنلاین یا فروشگاهی. اما کدام یک بهترین معاملات را به شما منتقل می کند بدون اینکه انتخاب تشک یا کیفیت آن را تضعیف کند؟

زنگ خطر: بهترین مکان برای خرید تشک آنلاین از طریق وب سایت های مستقیم شرکت است ، شما می توانید با گرفتن مسابقه تشک ما توصیه های خوبی در مورد مکان شروع کنید!

طیف گسترده ای از شرکت های تشک انتخاب و آنلاین برای انتخاب وجود دارد ، بنابراین یک تشک عالی تقریباً برای هر خواب وجود دارد. شما می توانید تشک مناسب خود را بدون دردسر برخورد با تیم های فروش تهاجمی پیدا کنید.

اما این تمام داستان نیست! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مکانهای جایگزین برای خرید تشک ، به مطالعه زیر ادامه دهید.

خرید آنلاین تشک:

شرکت مستقیم:
همانطور که در بالا ذکر شد ، خرید مستقیم از شرکت های تشک آنلاین مکان خوبی برای شروع تجربه خرید تشک شماست. نکته مثبت این است که هیچ واسطه ای وجود ندارد ، بنابراین این بدان معناست که قیمت های پایین تری به شما منتقل می شود. علاوه بر این ، می توانید در زمینه های فروش بیش از حد توان فیلتر کنید و به حقایق واقف شوید.

بیشتر: لیست کامل شرکت ها و بررسی های آنلاین را مشاهده کنید

نکته منفی در خریدهای این چنینی این است که شما به طور معمول نمی توانید این تشک ها را قبل از خرید امتحان کنید. بسیاری از این شرکت ها در شهری که دفتر مرکزی آنها واقع شده است نمایشگاه دارند. اگر آنقدر خوش شانس نیستید که در یکی از این مکان ها زندگی کنید ، اکثر شرکت ها همچنین دوره های آزمایشی سخاوتمندانه (معمولاً 100 شب یا بیشتر) را با قول 100٪ ضمانت استرداد پول در صورت تشک جدید خود ارائه نمی دهند.

بازارها
این شامل مکانهایی مانند Amazon.com و US-Mattress.com است. بازارها وب سایت هایی هستند که محصولات متنوعی را به فروش می رسانند و ممکن است مارک های مختلفی را در خود داشته باشند. اکثر شرکت هایی که در بازارهای آنلاین فروش می کنند نیز وب سایت مستقیم شرکت خود را دارند ، اما با بازاریابی در دو جبهه متفاوت میزان مواجهه با آنها افزایش می یابد.

این مکانها به دلیل حجم زیاد محصول که هر روز از در خارج می شوند ، حمل و نقل بسیار سریع و خدمات عالی به مشتری دارند. نکته منفی ، برخی از شرکت ها ضمانت های طولانی مدت یا دوره های آزمایشی طولانی خود را ارائه نمی دهند مگر اینکه محصول را مستقیماً از طریق وب سایت شرکت آنها خریداری کنید.

فروشگاه های تخصصی
برخی از فروشگاه های تخصصی مانند Mattress Firm ، Tempur-pedic و Sleep Number ترکیبی بین خرید آنلاین و داخل فروشگاه هستند. این شرکت ها دارای مکان های آجر و ملات هستند ، اما همچنین حضور آنلاین دارند ، ترکیبی که به آنها امکان می دهد تا به حوزه وسیع تری از خریداران دسترسی پیدا کنند.

راهنما: نحوه انتخاب تشک

همانطور که گفته شد ، قیمت های آنلاین معمولاً قیمت های “مستقیم شرکت” نیستند و تمایل دارند مارک فروشگاه همچنان اعمال شود. اما از طرف مثبت ، شما می توانید برای آزمایش این تشک ها به فروشگاه واقعی بروید و هنگامی که آماده خرید هستید ، می توانید با کلیک یک دکمه بصورت آنلاین خرید کنید و تشک خود را مستقیم به شما تحویل دهید .

خرید تشک داخل فروشگاه
بزرگترین مزیت خرید تشک های داخل فروشگاه تا حد زیادی توانایی دور زدن و خوابیدن روی تمام تشک ها است. راحتی و احساس ، موضوعات بسیار شخصی هستند و بسیاری از خوابان ها از اینکه احساس می کنند تشک جدید شما دقیقاً قبل از اینکه کارت خود را جابجا کنید ، احساس آرامش می کنند.

البته ، با این نوع خدمات ، هزینه های اضافی برای ادامه کار فروشگاه و پرداخت هزینه کارمندان برای اداره فروشگاه و فروش وجود دارد. این هزینه در برچسب قیمت بالاتر روی تشک ها منعکس شده است. در بسیاری از موارد ، می توانید همان کیفیت تشک را به صورت آنلاین و با قیمت کمتر تهیه کنید ، صرفاً به دلیل اینکه هزینه سربار آن برای شرکت زیاد نیست.

نمایشگاه های آنلاین شرکت
چند شرکت تشک آنلاین نمایشگاه هایی را در شهرهای منتخب دارند (مانند Tuft & Needle ، Leesa ، Casper ، Helix ، Nest Bedding ، بروکلین ملافه ، و غیره). این مکان ها ممکن است در سراسر ایالات متحده پاشیده شوند ، اما عمدتا در شهرهای بزرگتر هستند. آنها به عنوان مکانی برای آزمایش این تشک های معروف آنلاین از خواب ها استفاده می کنند.

Main mattress showroom area of the Nest Bedding Soho store

فروشگاههای بزرگ
این مکانها شامل مکانهایی مانند Macy’s ، Sears ، JCPenney و غیره است. این فروشگاهها معمولاً محصولات بسیار متنوعی را به فروش می رسانند و ممکن است یک منطقه جداگانه به فروش تشک اختصاص دهند. اگر بیشتر از این مغازه ها بیشتر مراجعه کنید ، می توانید خرید منظم خود را انجام دهید و فقط قسمت تشک را “چرخان” کنید.

سQالات متداول: آیا به فنر جعبه ای نیاز دارم؟

کارکنان فروش خوش برخورد هستند و اگر قبلا کارت اعتباری با فروشگاه داشته باشید ، تأمین هزینه سریع و آسان انجام می شود. از معایب خرید در فروشگاه های بزرگ ، انتخاب محدود و سوگیری بالقوه نسبت به مارک های خاص یا تولیدکنندگان است.

فروشگاه های تخصصی
همانطور که در بالا ذکر شد ، خرید یک تشک در یک فروشگاه خاص مانند Mattress Firm ، Tempur-pedic یا Sleep Number به شما امکان می دهد “قبل از خرید امتحان کنید”.

به طور معمول ، تیم های فروش در این فروشگاه های تخصصی در مورد محصولات خود بسیار آگاهی خواهند داشت زیرا مستقیماً توسط سازنده آموزش دیده اند. اما باز هم ، این نوع مکان ها برای نگهداری از نمایشگاه آجر و ملات قیمت بالاتری دارند.

تشک را از کجا بخرم؟
به طور کلی ، از کجا می توان برای تشک خرید کرد کم نیست. بهترین مکان برای خرید تشک ممکن است در بین خواب ها متفاوت باشد ، هر مکان دارای موافقان و مخالفان خاص خود است ، اما در اینجا برخی از دستورالعمل ها را ذکر کنید:

در صورت خرید:

بهترین قیمت را می خواهید – به طور کلی ، قیمت های آنلاین (از طریق شرکت های خرید مستقیم یا بازارهای آنلاین) پایین تر خواهد بود زیرا این روش بیشترین واسطه را قطع می کند. همچنین ، اگر تولید کننده تصمیم به فروش بیاورد ، شما در هنگام خرید از این امر مطلع خواهید شد و از آن بهره مند خواهید شد.
می خواهید انتخاب بیشتری داشته باشید – خرید آنلاین به شما امکان می دهد صدها نوع تشک مختلف را با چند کلیک بررسی کنید.
می خواهید از خانه خرید کنید – با ماندن در خانه به فروشگاه ، نه تنها می توانید از گزینه ها با سرعت خود استفاده کنید ، بلکه می توانید از بازاریابی تیم های فروش تهاجمی و مستقر در کمیسیون اجتناب کنید و تشک های چند تولید کننده را به راحتی مقایسه کنید.
اگر:

می خواهید قبل از خرید امتحان کنید – بزرگترین مزیت خرید در فروشگاه این است که می توانید قبل از خرید روی تشک دراز بکشید. یک آرامش روحی حاصل می شود که بدانید قبل از اینکه هزینه تشک را بپردازید ، تشک را دوست خواهید داشت. اما دوره آزمایشی تشک را به خاطر داشته باشید. تعداد بسیار کمی از شرکت ها سیاست های “بدون بازگشت” دارند که این امر به آنها کمک می کند تا در این زمینه رقابت کنند.
کمتر به فکر قیمت هستند – برای بعضی از خواب ها ، قیمت تصمیم آنها را نمی گیرد. آنها قبل از خرید محصولی از یک شرکت ، دست دادن گرم و تعامل رو در رو را ترجیح می دهند. در حالی که بسیاری از شرکت های آنلاین ویژگی های “Live Chat” را برای کمک به پاسخگویی به س questionsالات و ایجاد تجربه خرید شخصی تر ، راه اندازی کرده اند ، اگر به دنبال معامله واقعی هستید ، باید به فروشگاه بروید.
هنوز مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید؟ با Sleepopolis تماس بگیرید و ما با ارائه یک توصیه سفارشی شخصاً به شما کمک می کنیم تشکی را که دوست دارید پیدا کنید. تمام توصیه های ما براساس نیازها ، وزن ، تنظیمات و سبک خواب شما به طور منحصر به فرد ساخته شده اند.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.