سلام ، به آسایش 24 خوش آمدید.

نحوه انتخاب تشک (2020) – راهنمای خرید کامل

نحوه انتخاب تشک (2020) – راهنمای خرید کامل

اگر به دنبال خرید یک تشک جدید هستید ، شاید چالش برانگیزترین چیزی که باید فهمید این است که از کجا شروع کنید. آیا از فروشگاه یا فروشگاه آنلاین می روید؟ آیا شما گزینه های مناسب بودجه را در اولویت قرار می دهید یا مدل فانتزی را از بین می برید؟ و در مورد اندازه ، شکل ، آرایش مواد ، و طرح چطور؟ بله ، این موارد زیادی را باید در نظر گرفت ، به خصوص اگر برای اولین بار در رختخواب هستید. اما هرگز نترس ، Sleepopolis اینجاست! در این راهنمای مفید ، من دقیقاً نحوه انتخاب تشک مناسب را برای شما قدم می زنم. ما در مورد انواع تشک ها ، نحوه تعیین احساس مناسب برای سبک خواب شما و خیلی خیلی بیشتر صحبت خواهیم کرد! در پایان ، من تضمین می کنم که شما دقیقاً می دانید چگونه تشک رویاهای خود را پیدا کنید. شبیه طرح است؟ پس بیایید همه چیز را شروع کنیم! سوالات مهم تشک هنگامی که به چگونگی سازماندهی این منبع فکر می کردم ، تصمیم گرفتم آن را به شش س importantال مهمی که هنگام خرید تشک جدید باید در نظر بگیرم ، تقسیم کنم. بنابراین در هر بخش ، نحوه پاسخ دادن به این س questionsالات به روشی که برای شما مناسب است ، به شما آموزش داده می شود. برای کمی اذیت کردن ، اینجا Q هایی است که ما به همراه پیوندهایی به بخشهای مربوطه آنها را کاوش خواهیم کرد (بنابراین می توانید هر طور که خواستید دور بزنید):

  1. تشک شما چند ساله است؟
  2. در چه موقعیتی می خوابید؟
  3. به چه استحکامی نیاز دارید؟
  4. شما چقدر وزن دارید؟
  5. به چه نوع تشکی نیاز دارید؟
  6. بودجه شما چقدر است؟

اگرچه جستجوی همه کمی متفاوت به نظر می رسد ، اما با پر کردن این موارد نامناسب شما را به موفقیت بزرگی در خرید تبدیل می کند. بنابراین ، بیایید با صحبت در مورد سن تشک شروع کنیم!

تشک شما چند ساله است؟
این اولین س questionالی است که باید به آن پاسخ دهید. چرا؟ خوب ، سن تشک شما می تواند نقش مهمی در تعیین نیاز یا عدم نیاز به تشک جدید داشته باشد. اگر بیش از 8 سال تختخواب خود را داشته باشید ، به عنوان یک قانون کلی ، می خواهید در مورد تهیه یک تختخواب جدید فکر کنید. این به هیچ وجه یک استاندارد تعیین شده نیست ، اما معمولاً معیار خوبی برای ورود به سیستم با تشک شما و فهمیدن اینکه آیا هنوز هم کار خود را انجام می دهد دوباره است: خواباندن شما!

برای داشتن یک آغازگر سریع در تاریخ انقضا معمول مواد تشک ، گرافیک زیر را ببینید:

در حالی که این اعداد در زمینه سازی طول عمر تشک شما مفید هستند ، اما بهترین راه برای تعیین اینکه آیا زمان بوت شدن گال قدیمی رسیده است یا نه ، گوش دادن به بدن است. صبح با درد جدید بیدار می شوید؟ آیا در یافتن موقعیت راحت در شب مشکلی ندارید؟ آیا متوجه افتادگی جدیدی در تشک خود شده اید که با چرخش منظم آن برطرف نمی شود؟ اگر به هر یک از این س yesال ها پاسخ مثبت داده اید ، ممکن است وقت آن باشد که به تختخواب خود ملحق شوید.

وضعیت خواب شما چیست؟

SleepingPositions

اکنون که س ageال سنی را مرتب کردیم ، وقت آن است که در مورد شما خواب آور فکر کنیم. در حالی که ما در حال بررسی بسیاری از فاکتورهای مختلف خواهیم بود که مربوط به شما و سبک منحصر به فرد خواب شماست ، اولین چیزی که باید بفهمید این است که در چه موقعیتی می خوابید.

گرچه اکثریت افراد تمایل به پرتاب و چرخش بین موقعیت های مختلف در شب دارند ، اما بیشتر افراد موقعیت های خاص را نسبت به دیگران ترجیح می دهند. شاید شما کسی باشید که دوست دارد از پشت شروع به کار کند و به طرف خود بپیچد. یا شاید بیشتر شب را در کنار خود می گذرانید و در حالی که صبح چرت می زنید همه چیز را روی شکم خود تمام می کنید. اگر قبلاً هرگز واقعاً به موقعیتهای خواب دلخواه خود فکر نکرده اید ، من شما را تشویق می کنم تا هفته آینده به نحوه خوابیدن خود توجه بیشتری داشته باشید. احتمالاً خواهید فهمید که شما یک خواب آور پشت ، یک طرف خواب ، یک شکم خواب یا یک ترکیبی از این سه هستید.

این اطلاعات از این جهت مهم است که تمام تشک ها خود را به انواع مختلف خواب آلوده می کنند. در زیر ، من انواع مختلف تختخوابها را که برای هر گروه موقعیت مناسب است ، مرور می کنم.

پشت خواب ها:

اگر هر نوع نوعی از خوابها به محلول تشک Goldilocks نیاز داشتند ، این خواب ها هستند. خیلی محکم است و این افراد می توانند تنش غیر ضروری در شانه ها و کمر را تجربه کنند. بیش از حد نرم است و باسن آنها می تواند از هم ترازی با شانه های خود فرو رود و در نتیجه کمر خم شده و ستون فقرات را به درد می آورد. بنابراین ، این افراد رویابین به یک احساس متوسط ​​و محکم نیاز دارند که درست در وسط این دو حالت افراطی قرار گیرد.

از نظر من ، خوابان های عقب مایلند با تختی که در جایی در محدوده 5.5-7 / 10 قرار دارد ، در مقیاس استحکام ، 1 تا نرم ترین تشک در جهان و 10 تا محکم ترین تشک در جهان باشند. برای مرجع ، 6.5 معمولاً استاندارد صنعت برای استحکام متوسط ​​در نظر گرفته می شود.

چرا این فضای مناسب برای خواب پشتها مناسب است؟ خوب ، کمک می کند تا ستون فقرات در یک راستای خنثی قرار گرفته و تنظیم شود. هنگامی که من در مورد چیدمان ستون فقرات خنثی صحبت می کنم ، در واقع فقط به ایده ایجاد یک خط یکنواخت از شانه ها تا باسن اشاره می کنم. این امر به کاهش تنش در ناحیه پشت کمک می کند و از درد و دردهای مربوط به فیبرومیالژیا و آرتروز جلوگیری می کند.

 

اگرچه خواب های پشت خوش شانس هستند که معمولاً می توانند انواع مختلفی از تشک ها و مواد را راحت کنند ، اما توصیه می کنم این افراد از تشک های هیبریدی که لایه های کف و کویل را ترکیب می کنند (برای اطلاعات بیشتر در مورد آن بعداً!) بازدید کنید. ، راهنمای بهترین تشک پشت خوابان را ببینید.

خواب های جانبی:

در مواردی که خواب آورهای پشتی به تعادل احتیاج دارند ، خواب آورهای جانبی نیاز به کاهش فشار عمقی در شانه ها و باسن دارند. این بدان معنی است که آنها معمولاً می خواهند با تشکی نرمتر که منحنی های بدن است و می تواند از گرفتگی ناراحت کننده شب جلوگیری کند.

در حالی که نرمی اصطلاحی کاملاً ذهنی است ، اما برای من می توان آن را به عنوان هر چیزی در محدوده 4-6 / 10 مقیاس استحکام تعریف کرد. باز هم ، ما این اقدامات را با استاندارد صنعتی 6.5 برای استحکام متوسط ​​مقایسه می کنیم.

از آنجا که خوابهای جانبی در شب بسیار به مفاصل خود وارد می شوند ، بسیار مهم است که آنها روی تخت ملایمی که مخصوصاً با کاهش فشار طراحی شده است ، فرود بیایند. بسیاری از تشک ها ادعا می کنند که درد شانه و مفصل ران را کاهش می دهند ، اما مهم است که واقعاً در مشخصات ساخت و ساز کاوش کنیم تا بفهمیم تختخواب چقدر می تواند فشار را در این نقاط کاهش دهد. من توصیه می کنم که خوابهای کناری را با تشکهای مموری فوم بچسبانید ، که به دلیل کانتورینگ عمیق بدن ، فرو رفتن فرورفتگی و کاهش فشار شناخته می شوند. آیا کنجکاو هستید برخی از تخت خواب های جانبی مورد علاقه من را ببینید؟ سپس به صفحه بهترین تشک مخصوص خواب های جانبی بروید.

خواب های معده:

خواب های معده در واقع در مقابل خواب های کناری قرار دارند ، زیرا آنها یک تشک فوق العاده محکم می خواهند که باسن ها را در راستای شانه ها بلند کند. بزرگترین مسئله ای که این افراد با آن روبرو خواهند شد تشک نرم است که باعث می شود باسن خارج از ترازو با بقیه ستون فقرات قرار نگیرد ، بنابراین آنها می خواهند چشم خود را به مدل های کاملاً حمایتی معطوف کنند.

هنگامی که محدوده خواب های معده را در نظر می گیرم ، دوست دارم بین مقیاس سفتی بین 9/7 و 10 را نگه دارم. یک بار دیگر ، مقایسه این اعداد با استاندارد صنعتی 6.5 برای استحکام متوسط ​​نشان می دهد که خوابان های معده قطعاً می خواهند در انتهای حد این محدوده قرار داشته باشند.

اما این بدان معنا نیست که شما می خواهید در نهایت به یک تشک سخت مانند سنگ برسید. نکته کلیدی در اینجا یافتن یک تختخواب است که پایه های فوق العاده حمایتی را با لایه های نازک راحتی ترکیب کند تا فقط یک لمس از بالشتک را برای استحکام کلی فراهم کند. بنابراین ، خواب آورهای معده به بهترین وجه روی تشک های داخلی و یا ترکیبی که با بخش های بلند سیم پیچ با هر دو بالش یا یک لایه پوشانده شده از لحاف مخلوط می شود ، بهترین عملکرد را خواهند داشت. نمی دانید از کجا شروع کنید؟ من راهنمای خود را به بهترین تشک برای خوابان معده پیشنهاد می کنم.

خوابهای دسته کوچک موسیقی جاز:

و سرانجام ، خواب های دسته کوچک موسیقی جاز ، افرادی که هر سه موقعیت را به راحتی راحت تر ترکیب می کنند. یک سبک خواب معروف ، اما موردی که به تشکی پویا نیاز دارد تا بتواند از پشت ، پهلو و معده راحتی را فراهم کند.

به طور کلی ، من توصیه می کنم که خوابهای ترکیبی یک تشک متوسط ​​داشته باشند ، یعنی یک تشک کاملاً استاندارد صنعت 6.5 برای استحکام متوسط ​​باشد.

یک تشک متوسط ​​مناسب برای خوابهای ترکیبی یک انتخاب عالی است زیرا آنها به طور معمول تعادل مطلوبی بین کاهش فشار و پشتیبانی ایجاد می کنند. آنها به اندازه کافی نرم هستند و می توانند فشار را بر روی شانه ها هنگام خوابیدن به پهلو و به اندازه کافی محکم برای حمایت از لگن در حالی که در پشت چرت می زند ، فراهم کنند. هرچند ، بیش از هر چیز ، من فکر می کنم خواب آورهای دسته کوچک موسیقی جابجایی و تحرک تشک های خود را در نظر بگیرند. بسیار مهم است که این خواب ها بتوانند به راحتی حرکت کرده و موقعیت ها را تنظیم کنند ، بنابراین احتمالاً تمایل دارند روی تشک های لاتکس شناور یا تشک های هیبریدی تمرکز کنند. برای الهام بیشتر ، به راهنمای من برای بهترین تشک برای خوابهای ترکیبی نگاه کنید.

به چه استحکامی نیاز دارید؟

از آنجا که ما در حال حاضر در مورد استحکام بحث کرده ایم ، فکر کردم ما می توانیم یک بخش کامل را نیز به این معیار اختصاص دهیم. به زبان ساده ، محکم بودن به احساس سخت یا نرم بودن یک تشک اشاره دارد. اگرچه ممکن است پاسخ دادن به آن یک س simpleال ساده به نظر برسد ، تعیین محکم بودن تختخواب (و استحکامی که شما خوابنده به آن نیاز دارید) در واقع بسیار مشکل است. به این دلیل که احساس و استحکام یک تشک به تعاریف شخصی شما برای نرم ، متوسط ​​و محکم و همچنین نوع بدن ، وزن و اندازه خاص شما بستگی دارد.

این مکالمه با این واقعیت که بسیاری از مصرف کنندگان پشتیبانی را با قاطعیت اشتباه می گیرند ، می تواند پیچیده تر شود. تشک حمایتی به تشکی گفته می شود که ستون فقرات را بدون ایجاد نقاط فشار در یک خط قرار داده و می توان آن را روی یک تشک نرم ، متوسط ​​یا محکم به دست آورد. استحکام فقط به “احساس” واقعی تخت اشاره دارد. داستان کوتاه ، می توانید یک تشک حمایتی را در سراسر طیف سفتی پیدا کنید.

با توجه به این نکته ، متوسط ​​سطح استحکام ترجیحی برای خوابها بین 4-7 از 10 محدوده است. همانطور که در بالا بحث کردیم ، برخی از خواب ها می خواهند بسته به موقعیت خواب ترجیحی خود ، در انتهای پایین آن دامنه یا انتهای بالاتر فرو روند.

شما چقدر وزن دارید؟
وزن یکی دیگر از فاکتورهای عظیمی است که باید در هنگام انتخاب تشک جدید در نظر بگیرید زیرا غرق شدن ، بغل کردن ، احساس ، خنک شدن و حمایت از تخت می تواند بسیار تحت تأثیر وزن شما باشد.

در حقیقت ، بسته به وزن و نوع کلی بدن شما ، ممکن است دریابید که به نوع خاصی از تشک نیاز دارید تا نیازهای بی نظیر خواب را برآورده کنید. بنابراین ، من می خواهم از طریق چند دسته وزن مختلف قدم بزنم تا نشان دهم انواع تشک هایی که در هر کلاس بهترین عملکرد را دارند.

برای مرجع ، من آن را به خواب های سبک (افرادی که دارای وزن 150 پوند یا کمتر) هستند ، خواب های متوسط ​​(کسانی که وزن آنها بین 150 پوند و 200 پوند است) و خواب های سنگین (کسانی که 200 پوند وزن دارند). یا بیشتر).

خواب های سبک
اگرچه خواب آورهای سبک ممکن است در همان محدوده وزنی قرار بگیرند (باز هم ، معمولاً در کمتر از 150 پوند) ، این بدان معنی نیست که همه آنها یکسان می خوابند. بنابراین ، من قصد دارم توصیه های تشک را بر اساس احساس متفاوتی که این خواب آورها دارند ، ارائه دهم.

 

Soft Feel (4-6 / 10 در مقیاس استحکام): به عنوان یک خواب سبک ، در فرود تشک نرم مشکلی نخواهید داشت. به احتمال زیاد به اندازه سایر خواب ها در مواد غرق نمی شوید ، بنابراین باید از هر نوع تخت تمام فوم ، ترجیحاً تخت دارای لایه راحتی کف حافظه ، راضی باشید.

احساس متوسط ​​(5.5-7 / 10 در مقیاس سفتی): خوابانهای سبک وزن عمیقاً در تشک خود فرو نمی روند ، که می تواند تختخوابهای دارای لایه های فوقانی متراکم یا ضخیم کف را برای این افراد ناخوشایند کند. بنابراین ، اگر فرد سبک تری هستید ، توصیه می کنم با تشکی بروید که 5/1 نقطه استحکام کمتر از احساس واقعی شما باشد. دلیل این امر این است که بیشتر تشک های متوسط ​​دارای یک خواب متوسط ​​وزن هستند (به طور معمول حدود 180 پوند).
Firm Feel (7-9 / 10 در مقیاس استحکام): خواب های سبک تر بعد از احساس سفت بودن ، تشک های دارای لایه های نازک راحتی را در اولویت قرار می دهند. در واقع ، آنها ممکن است با یک بالش ساده یا پوشش راحتی لحاف دار بهتر باشند. چرا؟ خوب ، این افراد به راحتی در لایه های بالایی کف فرو نمی روند ، بنابراین نیازی نیست که از لایه های بنیادی فوق العاده حمایت کنید.

خوابهای متوسط
باز هم ، ما می خواهیم این دسته وزن را (از کسانی که 150 پوند وزن دارند تا حدود 200 پوند) با تفکیک نیازهای مختلف استحکام ، بررسی کنیم.

 

Soft Feel (4-6 / 10 در مقیاس استحکام): نیازهای شما تقریباً شبیه خواب های سبک تر در این قسمت است. اگر وزن شما نزدیک به 150 پوند است ، می توانید دقیقاً همان قوانینی را که در بالا برای خوابهای سبک بیان کردیم ، دنبال کنید. اما اگر به 200 پوند نزدیکتر هستید ، به احتمال زیاد می خواهید به سراغ تشکی بروید که دارای لایه های بالای ضخیم کف باشد تا هنگام فشار دادن به ساختار ، کوسن زیادی تهیه کنید.
Medium Feel (5.5-7 / 10 در مقیاس استحکام): این احساس راحت ترین احساس خواب آورهای متوسط ​​است. از آنجا که بیشتر تشک ها با خواب متوسط ​​و محکم تر طراحی شده اند ، بنابراین برای رفع این نیاز مشکلی برای یافتن تختخواب ندارید. به طور کلی ، ثبات متوسط ​​زمانی حاصل می شود که تعادل راحتی و لایه های پشتیبانی وجود داشته باشد.

Firm Feel (7-9 / 10 در مقیاس استحکام): اگر بدنبال چیز محکم تری هستید ، می خواهید ضخامت لایه های راحتی خود را کاهش دهید و ضخامت لایه های پشتیبانی خود را افزایش دهید. خوابهای با اندازه متوسط ​​بیشتر از خوابهای سبک به درون ساختار فشار می آورند ، بنابراین برای دستیابی به احساس “محکم” به پشتیبانی بیشتری در پایه نیاز دارند.

خوابهای سنگین
متأسفانه ، یافتن تشک راحت گاهی برای افراد سنگین وزن (کسانی که بیش از 200 پوند وزن دارند) ممکن است دشوار باشد. این بدان معنا نیست که گزینه های دنج وجود ندارد ، اما بسیاری از مارک ها تختخوابهای خود را فقط با یک نوع خواب در نظر می گیرند. هرچقدر که این امر ناامیدکننده باشد ، نکات و ترفندهایی وجود دارد که می توانید برای پیدا کردن یک تشک استفاده کنید تا تمام نیازهای محکم و پشتیبانی شما را برآورده کند.

 

Soft Feel (4-6 / 10 در مقیاس استحکام): اگر به دنبال احساس ملایم تری هستید ، توصیه می کنم به سراغ یک تخت خواب بلند بروید که دارای لایه های ضخیم فوقانی کف روی یک قسمت کویل محکم باشد. خواب آورهای سنگین احتمالاً عمیقاً به تختخوابهایشان فشار می آورند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که حداقل 5-4 اینچ کف برای بالا رفتن از آن فرو رفته باشد ، به ایجاد احساس نرم تری کمک می کند.
احساس متوسط ​​(5-7 / 10 در مقیاس استحکام): برای یک احساس متوسط ​​، لایه های بالای کف را ضخیم نگه می دارم ، اما آنها را یک یا دو اینچ کاهش می دهم. اگرچه استاندارد صنعت برای استحکام متوسط ​​6.5 / 10 است ، من پیشنهاد می کنم افراد سنگین تر به دنبال چیزی در محدوده 7-8 / 10 باشند. آنچه برای سایر خوابانها محکم در نظر گرفته می شود باید کاملاً مناسب کسانی باشد که نیاز به احساس متوسطی دارند!
Firm Feel (7-9 / 10 در مقیاس استحکام): و سرانجام ، اگر خواب سنگین تری هستید و به دنبال احساس محکم هستید ، توصیه می کنم با یک تشک داخلی محکم و دارای لایه بالایی بالش بروید. امروزه مدل های محکمی زیادی در بازار موجود است ، اما من تمرکز خود را بر روی تخت هایی نگه می دارم که در جایی در محدوده استحکام 8-9 / 10 قرار بگیرند.

برای یافتن تشک برای افراد سنگین تر به کمک نیاز دارید؟ راهنمای من برای بهترین تشک برای افراد سنگین را ببینید.

 

به چه نوع تشکی نیاز دارید؟
اکنون که برخی از مهمترین عواملی را که باید هنگام خرید یک تشک جدید در نظر گرفت بررسی کردیم ، وقت آن است که بفهمیم دقیقاً به چه نوع تختی نیاز دارید. در زیر ، محبوب ترین گزینه ها را به شما معرفی می کنم. من توصیف می کنم که آنها چه هستند ، چه احساسی دارند و چه کسی ممکن است بیشتر از همه دوست داشته باشد.

مموری فوم
تشک های مموری فوم عمدتا با فوم حافظه ساخته می شوند ، ماده ای که به دلیل پاسخ کند به فشار و آغوش کانتورینگ عمیق شناخته می شود. بنابراین ، آنها مقدار زیادی تسکین فشار را در نقاط حساس مانند شانه ها ، باسن و کمر ایجاد می کنند.

یک نکته کوچک برای مواد متراکم این است که گرایش بدن را به دام می اندازد و جذب می کند. این می تواند برای افرادی که به طور طبیعی گرم می خوابند مسئله بزرگی باشد. اما امروزه ، بیشتر مارک ها با تزریق مواد حافظه فوم خود با مواد خنک کننده مانند مس ، ژل یا گرافیت ، این مشکل مزاحم را دور می زنند.

به چه نوع تشکی نیاز دارید؟
اکنون که برخی از مهمترین عواملی را که باید هنگام خرید یک تشک جدید در نظر گرفت بررسی کردیم ، وقت آن است که بفهمیم دقیقاً به چه نوع تختی نیاز دارید. در زیر ، محبوب ترین گزینه ها را به شما معرفی می کنم. من توصیف می کنم که آنها چه هستند ، چه احساسی دارند و چه کسی ممکن است بیشتر از همه دوست داشته باشد.

مموری فوم
تشک های مموری فوم عمدتا با فوم حافظه ساخته می شوند ، ماده ای که به دلیل پاسخ کند به فشار و آغوش کانتورینگ عمیق شناخته می شود. بنابراین ، آنها مقدار زیادی تسکین فشار را در نقاط حساس مانند شانه ها ، باسن و کمر ایجاد می کنند.

یک نکته کوچک برای مواد متراکم این است که گرایش بدن را به دام می اندازد و جذب می کند. این می تواند برای افرادی که به طور طبیعی گرم می خوابند مسئله بزرگی باشد. اما امروزه ، بیشتر مارک ها با تزریق مواد حافظه فوم خود با مواد خنک کننده مانند مس ، ژل یا گرافیت ، این مشکل مزاحم را دور می زنند.

بهترین حالت: به نظر من ، مموری فوم برای خوابندگانی که می خواهند تشک خود را بیشتر از “بالای آن” احساس کنند ، بهترین است. به خصوص خواب آورهای کناری ممکن است هنگام فشار به سازه از آغوش عمیق کانتورینگ مواد بهره مند شوند.

Worst For: مموری فوم ماده ای فوق العاده نرم است ، بنابراین برای خواباندن معده به اندازه کافی سفت نخواهد بود. اگر از تشک خود احساس فوق العاده محکمی می خواهید ، می خواهید فوم حافظه را کاملاً فراموش کنید.

تشک مموری فوم محبوب: تشک های مموری فوم زیادی در بازار وجود دارد اما برخی از موارد مورد علاقه من شامل تشک های Nectar ، Amerisleep و Loom & Leaf است.

برای انتخاب های بیشتر ، به راهنمای بهترین تشک های فوم حافظه مراجعه کنید.

لاتکس
بر خلاف مموری فوم ، فوم لاتکس سریع پاسخ می دهد به فشار ، بنابراین انعطاف پذیر و زنده است. این ماده همچنین یک ماده کاملاً طبیعی است ، بنابراین می تواند برای خواب های سازگار با محیط زیست در جستجوی یک تشک ارگانیک مناسب باشد. بعلاوه ، به طور طبیعی خنک کننده است ، و آن را به عنوان گزینه خوبی برای افرادی که گرم می خوابند نشان می دهد.

بهترین حالت: لاتکس می تواند برای طیف وسیعی از خواب ها کار کند ، اما من این را مخصوصاً برای خوابهای دسته کوچک موسیقی دوست دارم. این افراد باید بتوانند به راحتی حرکت کرده و موقعیت خود را تغییر دهند ، بنابراین باید از گزاف گویی طبیعی کف لاتکس بهره مند شوند. و همانطور که در بالا ذکر شد ، خوابهای سازگار با محیط زیست احتمالاً از ترکیبات آلی آن لذت خواهند برد.

بدترین حالت: اگر به شانه یا لگن به کاهش فشار عمیق نیاز دارید ، ممکن است لاتکس بهترین گزینه برای شما نباشد. این ماده نرم و دنج است ، اما آغوش همان تشک مموری فوم را برای شما فراهم نمی کند.

تشک های محبوب لاتکس: مدل های مختلفی از لاتکس به صورت آنلاین وجود دارد ، اما من مخصوصاً از تشک های Plushbeds Botanical Bliss ، Zenhaven و Avocado لذت می برم.

برای الهام گرفتن از لاتکس ، به راهنمای من برای بهترین تشک های لاتکس نگاه کنید.

Innerspring
تشک های بدون شیر ، یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین انواع تشک ها ، تشک ، حمایت کننده و محکم هستند. این تختخوابها که دارای بخشهای بلندی از سیم پیچهای فولادی هستند ، برای کسانی که بعد از یک سنت سنتی “مدرسه قدیمی” کار می کنند ، بهترین عملکرد را دارد.

بهترین موارد برای: من تشک های مناسب برای افراد نیازمند به پشتیبانی عمده ، یعنی خوابان های پشتی ، معده ها و خواب های سنگین تر ، را توصیه می کنم. همچنین ممکن است برای کسانی که یک ساختار کاملاً فاخر را ترجیح می دهند ، خوب کار کند.

بدترین حالت برای: تشک های Innerspring برای کسانی که نیاز به تسکین فشار دارند کار زیادی نخواهد داشت ، بنابراین اگر با درد مفصل ران ، شانه یا کمر دست و پنجه نرم می کنید ، ممکن است بخواهید نوع دیگری از تشک را در نظر بگیرید.

تشک های محبوب Innerspring: تشک های داخلی را می توانید تقریباً در هر جایی پیدا کنید ، اما من پیشنهاد می کنم جستجوی خود را با تشک های Saatva ، WinkBed و Layla Hybrid آغاز کنید.

گزینه های بیشتر را در راهنمای کامل تشک Innerspring کامل من مشاهده کنید!

ترکیبی
یکی از جدیدترین انواع تشک ، تشک هیبریدی است که لایه های بالایی کف را با سیم پیچ یا فنر ترکیب می کند تا یک فشار فشار و پشتیبانی را از یک یا دو انجام دهد. این تشک ها از این نظر که از حس تعادل بیشتری برخوردارند با مدل های داخلی متفاوت هستند.

بهترین موارد برای: تشک های هیبریدی می توانند برای طیف وسیعی از خواب ها به خوبی کار کنند ، اما من تمایل دارم آنها را برای خوابهای پشتی و خوابهای ترکیبی توصیه کنم. این افراد باید هم از پشتیبانی اضافی این تخت ها و هم از نظر جهش و تحرک قدردانی کنند.

Worst For: تشک های هیبریدی انواع مختلفی در بازار دارند که لزوماً نمی گویم برای هرکسی مضر است. نکته اصلی در اینجا تمرکز بر روی انواع کفهای استفاده شده در لایه های بالایی است – به عنوان مثال خوابهای جانبی ترکیبی با کف حافظه می خواهند در حالی که خواب آورهای عقب ممکن است ترکیبی با لاتکس را بخواهند.

تشک های ترکیبی محبوب: چند تشک هیبریدی مورد علاقه من شامل تشک های DreamCloud ، Leesa Hybrid و Casper Hybrid است.

در راهنمای بهترین تشک ترکیبی من ، حتی گزینه های ترکیبی بیشتری را کاوش کنید.

بودجه شما چقدر است؟

MattressBudget

پس از بررسی همه این س questionsالات مختلف ، یک سوال نهایی برای ما باقی مانده است: بودجه شما چقدر است؟ هر خریدار قرار است پاسخ متفاوتی برای این سال داشته باشد ، اما مهم است که قبل از شروع جستجوی خود درباره آن فکر کنید. خوشبختانه ، گزینه های فوق العاده راحت در سراسر طیف پرداخت وجود دارد ، بنابراین پیدا کردن یک تختخواب که دوست دارید با قیمت مورد نیاز شما مشکلی ایجاد نمی کند. با این حال ، مواردی وجود دارد که می خواهید آنها را بخاطر بسپارید.

آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید: گرچه ای کاش می توانستم بگویم شما می توانید یک تشک فوق لوکس با قیمت زیر 200 دلار تهیه کنید ، من و شما می دانیم که این درست نیست بنابراین ، انتظارات خود را با بودجه ای که با آن کار می کنید تنظیم کنید. و به یاد داشته باشید که تعداد زیادی تشک مناسب کیف پول وجود دارد که به راحتی مانند خواهر و برادر گران قیمت آنها راحت است.
نام تجاری ، نام تجاری Shmame: فریب تبلیغات پر زرق و برق را نخورید! صرف اینکه می بینید نوع خاصی از تشک در همه جا ظاهر می شود ، به این معنی نیست که راحت است. داستان کوتاه کوتاه ، کمپین های تبلیغاتی بی پروا حواس تان را جمع نکنید. در عوض ، تحقیق خود را انجام دهید و بر نیازهای خاص خواب خود تمرکز کنید.
من ضمانت جاسوسی می کنم: روش های زیادی برای افزایش ارزش خرید تشک شما وجود دارد. یکی از ساده ترین آنها این است که در یک مارک تجاری با ضمانت فوق العاده محکم قرار بگیرید. بسیاری از تشک های تختخوابی مجهز به ضمانت های مادام العمر هستند که به شما اطمینان می دهد در صورت خراب شدن تخت ثابت یا تعویض می شوید. چاپ خوب را بخوانید تا بفهمید که طول عمر واقعی تشک شما چه می تواند باشد!
در حوالی تعطیلات خرید کنید: اگر با بودجه بسیار سختی روبرو هستید ، توصیه می کنم در ایام تعطیلات خرید کنید. بیشتر مارک های تشک فروش زیادی را در حوالی روز رئیس جمهور ، روز یادبود و روز کار برگزار می کنند ، بنابراین چشم خود را برای تخفیف های ویژه و معاملات ارزان نگه دارید.
Sleepopolis Secret: Pssst … ما در اینجا در Sleepopolis واقعاً یک تن تخفیف در طول سال در محبوب ترین مارک های تشک موجود در بازار داریم. صفحه معاملات ویژه ما را ببینید تا ببینید آیا تشک مورد علاقه شما در این لیست است یا خیر!

حرف آخر
اگر می توانم در هنگام یافتن تشک رویاهایتان یک توصیه ارائه دهم ، این امر این است که همه چیز را به آنچه بطور خاص به آن نیاز دارید متمرکز کنید. این یک سفر شخصی است ، بنابراین به فاکتورهای مهم برای شما و نحوه خواب توجه کنید. اگر این کار را انجام دهید ، شک ندارم روی تشکی کاملا مناسب شما فرود خواهید آمد.

 

 

 

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.